Event Confederation organiseert elke twee maanden een sector call voor haar leden. De volgende sector call is gepland op maandag 12 mei van 16u30 tot 17u30.
Op de agenda staan enkele belangrijke updates over onze werking en uit de wetgeving die een impact kunnen hebben op jouw professionele activiteiten in de eventsector. Probeer dus zeker online aan te sluiten.
Je ontvangt voor deze Teams-call geen uitnodiging die je rechtstreeks in je agenda kan zetten. Wel informeren we onze leden hierover via een persoonlijke mail. De Teams-link voor deze sector call kan je ook terugvinden in de Weekly Update mailing van 10 mei.
- Geen mail ontvangen? Contacteer ons via info@event-confederation.be en we bezorgen je de uitnodiging.
- Wel de mail ontvangen maar je blijft in de lobby hangen? Stuur een bericht naar ann@event-confederation.be en we lossen het op.
Kan je er maandag niet bij zijn? De presentatie die onze confederation manager zal gebruiken tijdens de sector call kan je nadien downloaden op de academy-pagina van onze website.
- Heb je hierover nog vragen? Aarzel dan niet om met ons contact op te nemen.