MediaMixer versnelt groei met overname van Studio Sonart

Communicatiebureau MediaMixer neemt specialist in bedrijfsradio Studio Sonart over. De overname versterkt een expertise die MediaMixer vandaag al succesvol inzet en past binnen de bredere groeiambitie van het bureau. De deal volgt negen maanden na de fusie met The Fat Lady. Het merk Studio Sonart blijft voorlopig bestaan en zal samen met MediaMixer actief in de markt worden gezet.

Heel wat organisaties worstelen om hun strategie te vertalen en tot bij alle medewerkers te communiceren. Zeker voor bedrijven met verschillende vestigingen of organisaties die 24/7 werken, bieden traditionele communicatieformats zoals een event niet altijd meer een passend antwoord. Bedrijfsradio is daarvoor dé innovatieve oplossing. Binnen MediaMixer wordt corporate radio of bedrijfsradio gezien als een volwaardig communicatie-instrument: live, interactief en sterk belevingsgericht, vaak in combinatie met audiovisuele ondersteuning.

“Voor ons zijn bedrijfsradio’s in essentie live events. Ze combineren inhoud, emotie, audio en video en zorgen ervoor dat een boodschap blijft hangen. Dat maakt het bijzonder krachtig, zowel voor interne communicatie als voor externe positionering,” zegt Tom Bellens, CEO van MediaMixer.

“Door de overname van Studio Sonart door Mediamixer hebben wij nu nog meer opties om ook onze complexere communicatie-uitdagingen consequent en met impact aan te pakken." — Christophe Deroose, CEO Acerta

Studio Sonart is een productiehuis voor audio, podcast en radio dat groeide vanuit de radiopassie van senior radioproducer Dieter Vandepitte (ex VRT/DPGMedia). Met Dieter Vandepitte haalt MediaMixer een ervaren en herkenbare radiostem binnen. Vandepitte bouwde zijn reputatie op bij VRT Radio 2 en is bij het brede publiek bekend als presentator en gezicht bij ATV en TV Oost.

​De jongste 5 jaar positioneerde het productiehuis zich als marktleider in company radio, gebouwd op een team van gepassioneerde radiomakers en bekende radiohosts zoals Tom De Cock, Michèle Cuvelier, en vele anderen. Met hun expertise en dankzij de kracht van radio verbinden ze elk jaar tienduizenden collega’s en werknemers, met een mix van verrassende content, entertainment en muziek. De professionele aanpak en het laagdrempelig karakter van radio maakt van elk radioproject een moment om collega’s te laten shinen. Radio dus, als megafoon voor de interne communicatie, een boost voor de teamspirit, en versterking van de employer branding.

MediaMixer organiseert al geruime tijd bedrijfsradio, podcasts en live communicatieformats voor grote organisaties, vaak als onderdeel van inhoudelijke events, interne campagnes of verandertrajecten.

“Wat deze overname doet, is onze bestaande expertise aanzienlijk versterken. Met Dieter halen we niet alleen extra capaciteit binnen, maar vooral een uitzonderlijke inhoudelijke kwaliteit en radiomakerschap die perfect aansluiten bij waar wij naartoe willen,” aldus Tom Bellens.

MediaMixer bevestigt dat deze transactie geen eindpunt is. Het bureau is actief in gesprek met andere partijen en wil zich de komende jaren verder profileren als consoliderende speler binnen de Belgische communicatiesector.


Foto: Studio Sonart.